نماد تمساح

تمساح جانوری است که دارای چهار دست و پا است و آن را جز خزندگان محسوب کرده اند.این حیوان توانایی شنا دارد و می تواند در آب و خشکی زندگی کند و به شکار سایر حیوانات بپردازد.این خزنده بیشتر در آب های شیرین زندگی می کند و فقط چند گونه هستند که می توانند در آب شور زندگی کنند. تولید مثل این حیوان از طریق تخم گذاری می باشد که آن را درون خشکی انجام می دهد.جسته این حیوان ابعاد متفاوتی داشته و آنهایی که جسته ی بزرگی دارند برای انسان بسیار خطرناک هستند.

نماد تمساح در دفینه یابی و گنج یابی :

نماد تمساح در دفینه یابی بسیار کم است و در ایران خیلی نادر است و هنگامی که فک می کنید به نشانه تمساح رسیده اید باید به دقت آن را مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که طبیعی نسیت و کسی آن را تراشیده است.از ویژگی های تمساح شکار با دقت و حوصله است پس شما هنگامی که به دنبال دفینه ای هستید که در آن نماد تمساح یا نشانه تمساح وجود دارد باید کمی حوصله به خرج دهید تا به هدف برسید.

نماد تمساح
نماد تمساح

در صورتی که اطمینان یافتید که نشانه تمساح یافته اید در جهتی که تمساح به آن می نگرد به دنبال تپه ای باشید که در آن تپه دفینه ای بزرگ وجود دارد که با سختی به آن دست پبدا خواهید کرد.در صورتی که سر سوسمار به تنهایی بر روی سنگی یا صخره ای هک شده بود به دنبال نشان دیگری مانند جوغن و یا چیزی شبیه آن بگردید که اطراف آن چاهی وجود دارد که دفینه در آن چاه قرار دارد.در کاوش چاه بسیار دقت نمایید و حتی دیوار چاه را مورد بررسی قرار دهید تا به دفینه دست پیدا کنید.

در صورتی که نشانه تمساح یا شبیه آن مشاهده کردید شما می توانید جهت یافتن سریع تر و راحت تر هدف از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب استفاده نمایید.

سایر مطالب مرتبط با دفینه یابی و گنج یابی :

شما می توانید جهت خرید فلزیاب و اجاره فلزیاب به نمایندگی فلزیاب شیراز یا فلزیاب تهران مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here