نماد ترازو در دفینه یابی و گنج یابی

نماد ترازو در دفینه یابی و گنج یابی
نماد ترازو در دفینه یابی و گنج یابی

معانی مختلف نماد ترازو در دفینه یابی و گنج یابی

نماد ترازو در دفینه یابی و گنج یابی در جاهای مختلف معانی مختلف و متعددی دارد و باید به منطقه جغرافیایی و فرهنگ آن منطقه توجه کرد.نماد ترازو در جامعه بیشتر به عنوان نماد قانون شناخته می شود اما در دفینه یابی معنی های مختلفی دارد.مثلا در مصر باستان ترازو را برای وزن کردن مغز افراد و مقایسه آن با وزن پر مخصوص نمایش داده اند که معیاری برای بهشت یا جهنم رفتن افراد می باشد.

اما در بسیاری از موارد ترازو نشانی از کسب و کار بوده و برای معاملات بسیار کاربردی بوده است.شکل ترازو در دفینه یابی بسیار مهم بوده و باید به اندازه کفه ها ، وزن کفه و سمت میل ترازو بسیار توجه کرد.

در صورتی که نماد ترازو یافتید :

در بیشتر موارد که نماد یا نشانه ترازو مشاهده شده است دفینه در طرف کفه سنگین تر قرار داشته است و در مواردی که دو کفه مساوی ایستاده اند باید به سمت میل ترازو دقت کنید و اگر یافتید در همان طرف دفینه یا گنج قرار دارد و اگر زیر یا بین ترازو جوغن قرار داشت به احتمال بسیار زیاد گنج در زیر آن قرار دارد.پس همیشه به یاد داشته باشید که در هنگام مشاهده ترازو هک شده بر روی سنگ اول خوب آن را بررسی کنید تا تازه نباشد و همچنین ترازو زاییده تخیلات شما نباشد.

این مطلب مرتبط است با :

فروش فلزیاب و طلایاب

خرید فلزیاب و طلایاب در نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران امکان پذیر می باشد و همچنین این امکان نیز وجود دارد که با ثبت سفارش شما ، آن را درب منزل تحویل بگیرید.

برای تهیه محصولات فلزیاب و مشاوره درباره فلزیاب میتوانید با یکی از راههای ارتباطی زیر تماس بگیرید

 شماره تماس : 09174321775
آدرس صفحه ما در اینستاگرام : https://www.instagram.com/felezyab777
آدرس سایت شرکت : https://ikpv133.ir/
تماس با ادمین در تلگرام : https://t.me/Felezyabforosh
آدرس کانال تلگرام فلزیاب ۷۷۷ : https://t.me/Felezyab777

آدرس کانال فروش محصولات ماین لب: https://t.me/GPX_5000

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here