فلزیاب Tracker IV ساخت امریکا

فلزیاب Tracker IV
فلزیاب Tracker IV

شرکت Bounty Hunter :

فلزیاب حرفه ای Tracker IV در واقع یک طلایاب از شرکت Bounty Hunter است این دسته فلزیاب‌ها که معمولاً وزن پایینی دارا بوده و لوپ آن‌ها کوچک (دیسک استاندارد آن‌ها ۲۵ سانتی‌متر) می‌باشد و قدرت کاوش فلزیابی آن‌ها نیز معمولاً کمتر از بیشتر 10 متر می‌باشد. به این معنی که یک فلز به شکل دایره به اندازه شعاع ۱متر را حداکثر می‌تواند از فاصله 10 متری پیدا کند. گنج یاب های حرفه ای شرکت Bounty Hunter برای پیدا کردن فلزات و سنگ های گرانبها و جواهرات و … در اعماق خاک طراحی شده‌اند.

فلزیاب Tracker IV
فلزیاب Tracker IV

فلزیاب حرفه ای Tracker IV :

این نوع فلزیاب‌ها دارای صفحه نمایشگری دیجیتالی و پیشرفته می‌باشند. فلزیاب‌های حرفه ای که دارای نمایشگر دیجیتالی می‌باشند قدرت تفکیکی کم و بیش برابر با ۸۰٪ دارند. به این منظور که می‌توانند فلزات آهنی را از فلزات غیر آهنی با دقت ۸۰ درصد جدا کنند.فلزیاب Tracker IV شامل سه قسمت می شود یک لوپ و بدنه مقاوم و با دوام و یک نمایشگر آنالوگ بسیار دقیق تشکیل شده است که می‌تواند فلزات با سایز بسیار کوچک مثل طلا و نقره و مس را به کاربر نشان دهد.

فلزیاب Tracker IV
فلزیاب Tracker IV

فلزیاب Tracker IV :

راندمان بسیار بالا در فلزیاب Tracker IV نشان‌ دهنده‌ی میزان قدرت فرکانس بالای آن فلزیاب است.راندمان این فلزیاب بسیار بالا است که برای یک فلزیاب حرفه ای بسیار مناسب است. فرکانس پاسخ‌گویی این فلزیاب شرکت Bounty Hunter تا 6.8 کیلوهرتز است که محدوده‌ی اکتشاف اپراتور را افزایش می دهد. اگر قصد یافتن طلا و فلزات گرانبها دارید فلزیاب Tracker IV تمام جنبه های سخت این فعالیت را از بین برده است و دلیل آن نیز رابط کاربری بسیار ساده آن است که بدون هیچ آموزش و دانش قبلی هرکسی میتواند با آن کار کند. این فلزیاب با قیمت پایین خود توانسته از بسیاری از رقبا پیشی بگیرد و عملکرد آن در زمین های آلوده و معدنی فوق العاده است.

برخی از قابلیت های فلزیاب Tracker IV :

  • بهینه شدن بالانس اتوماتیک زمین و سازگاری با انواع خاک
  • کویل های 8 اینچی ضد آب
  • فرکانس کاری 6.7 کیلوهرتز
  • قابلیت کار با 2 باطری 9 ولتی
  • حساسیت و تفکیک قابل تنظیم
  • وزن 1.67 کیلوگرمی
  • مدار های الکتریکی پیشرفته
  • طراحی ارگونومیک و ساخته شده از بهترین متریال های اولیه

جهت خرید فلزیاب و خرید  و ،خرید و فروش و اجاره فلزیاب Tracker IV  و فلزیاب ارزان 2018 و کویل فلزیاب و فلزیاب تصویری و فلزیاب آنتن راداری در نمایندگی فلزیاب شیراز ، فلزیاب تبریز و فلزیاب مشهد با شماره 09174321775 تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here