فلزیاب SILVER SABRE II محصول کمپانی تسورو

felezyabsemnan فلزیاب TESORO, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب SILVER SABRE II محصول کمپانی تسورو

کمپانی سازنده

کمپانی های سازنده گنج یاب آمریکایی به دلیل ساخت دستگاه های با کیفیت و دقت بالا از محبوبیت زیادی در زمینه فلزیابی بهره مند هستند. کمپانی Tesoro از برترین کمپانی های سازنده انواع فلزیاب ، گنج یاب و سیستم های امنیتی می باشد . این کمپانی در سال ۱۹۸۰ فعالیت خود را شروع کرد و شعار خود را به دلیل تولید دستگاه های سبک با عملکرد عالی بنا نهاد.

فلزیاب SILVER SABRE II

گنج یاب SILVER SABRE II یک دستگاه با ابعاد کوچک و مناسب برای سایر کاربران می باشد و مثل لیزر B3 Silver Sabre یک ماشین کولتی است . منتقدان و افرادی که از این فلزیاب حتی یکبار استفاده کرده اند به این باورند که این فلزیاب عملکرد فوق العاده ای دارد و نظر آن ها در مورد این دستگاه مثبت است ، اگر شما به دنبال یک فلزیاب با کارایی عالی می باشد بدون شک فلزیاب SILVER SABRE II را انتخاب کنید.

برخی از ویژگی ها و توانایی های فلزیاب SILVER SABRE II :

  • سیستم کارکرد موج گیرنده و فرستنده
  • توانایی شناسایی فلزات و تفکیک آن به دو گروه فلزات آهنی و غیرآهنی
  • دارای مد حساسیت زمین جهت کارکردن در زمین های مختلف
  • قدرت ولتاژ ۱۷ ولت
  • کلید جهت تنظیم در هر شرایط از خاک
  • دارای مد تفکیک فلزات جهت کارکردن در هر شرایط از خاک
  • دارای مد تفکیک فلزات جهت رد کردن فلزات بی ارزش
  • توانایی رد کردن سایزهای مختلف فلزات معدنی، رطوبتی و…
  • شناسایی و تفکیک فلزات
  • عمق کاوش مفید ۱/۳۰ متر در زمین

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب دستی ، فلزیاب ایرانی ، فلزیاب مگنومتر و … در نمایندگی فلزیاب شیراز ، فلزیاب تهران ، فلزیاب مشهد ، فلزیاب اصفهان و فلزیاب کرمانشاه با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب TROVE ULTIMATE و بررسی قابلیت های آن

فلزیاب TROVE ULTIMATE و بررسی قابلیت های آن شرکت DEEP FINDERS جزء با کیفیت و محبوب ترین شرکت های تولید کننده انواع فلزیاب ، گنج یاب و … می باشد. این کمپانی با تجربه چند ساله یکی از محبوب ترین شرکت ها در سراسر دنیا می باشد و همواره این شرکت با بکار گیری مهندسان […]

فلزیاب Coin Strike و بررسی توانایی های آن

فلزیاب Coin Strike و بررسی توانایی های آن شرکت فیشر در سال ۱۹۳۱ توسط Dr. Gerhard R. Fisher در شهر Palo Alto ایالت California امریکا تاسیس شده است . سیستم های تولید شده این کمپانی جزو بروز ترین و دقیق ترین دستگاه های طلایاب موجود در زمینه فلزیابی می باشند. همواره توصیه کارشناسان به مبتدیان […]

فلزیاب MINELAB GPX 5000

فلزیاب MINELAB GPX 5000 محصول کشور استرالیا فلزیاب MINELAB GPX 5000 ساخت کشور استرالیا یک دستگاه فلزیاب حرفه ای جهت سکه یابی است که در کشور ایران طرفداران زیاد دارد به خصوص در استان هایی مانند لرستان و کرمانشاه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهار =


Call Now Button