آثار و نشانه ماهی در دفینه یابی و گنج یابی

felezyabmarvdasht آثار و نشانه دفینه , , , , , , ,

آثار و نشانه ماهی

ماهی ها دسته ای از جانداران هستند که در آب زندگی می کنند و گونه های بسیار دارند.این جانوران دارای آبشش بوده و از آن طریق اکسیژن را جذب کنند و به فعالیت می پردازد. حرکت ماهی به وسیله باله ها بوده و به وسیله آنها در آب حرکت می کند و غذای خود را بدست می آورد.

آثار و نشانه ماهی

آثار و نشانه ماهی در دفینه یابی و گنج یابی :

آثار و نشانه ماهی بیشتر در مناطقی دیده می شود که به منبع آبی مانند رودخانه ، رود ، دریا و دریاچه نزدیک تر هستند. این نشانه بیشتر به صورت حک شده بر روی سنگ بوده و کمتر دیده شده است که سنگی را به صورت ماهی بتراشند. حالت ماهی در تفسیر آن بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.

در بیشتر مواردی که نشانه ماهی مشاهده شده است دفینه ای وجود داشته است و شما برای یافتن گنج در این موارد باید به سمتی که ماهی به آن می نگرد حرکت کنید و میزان حرکت را می توان با اندازه گیری طول ماهی بدست آورد.برای محاسبه فاصله ابتدا اندازه ماهی را بگیرید و به ازای هر سانتی متر یک قدم بردارید تا به هدف برسید.در آنجا یا اطراف آن انباری وجود دارد که باید آن را پیدا کنید و مورد کاوش قرار دهید.البته نشانه ماهی ممکن است که به صورت های دیگر مانند : ماهی خم شده ، پیچ خورده ، چند ماهی با هم ، وجود نشانه های دیگر و غیره باشد که همه اینها در یافتن دفینه مهم می باشند و باید حتما با کارشناسان در این موارد مشورت نمایید.

نشانه ماهی در آیین مسیحیت :

به این دلیل که حضرت عیسی توانست چند هزار نفر را با ماهی سیر کند ماهی در بین مسحیان دارای جایگاه ویژه ای دارد.برخی از مورخان تعداد ماهی را ۱۵۳ عدد بیان کرده اند و وجود دفینه را به نحوی به آن ربط می دهند و در صورتی این مهم است که جایی که کاوش می کنید مسیحیان در آنجا زندگی کرده باشند.برخی از مسیحیان ماهی را نماد برکت می دانند.

سایر جاهایی که آثار و نشانه ماهی شاید مشاهده شود :

در برخی از حوض ها و فواره ها نیز نماد ماهی مشاهده می شود و پس از تخریب شدن این نماد به جا مانده است. یا در برخی موارد دیگر ظرفی که در آن آب می خورده اند را به صورت ماهی ساخته اند.در برخی ساختمان های قدیمی این نماد را به کار برده اند که باید نسبت به فرهنگ آنها ابتدا توجه نمود و سپس نسبت به بررسی آن اقدام نمود.

سایر آثار و نشانه های در دفینه یابی :

شما می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و همچنین خرید انواع دستگاه فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب ، ردیاب و انواع شاقول به نمایندگی ما مراجعه فرمایید و یا با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس حاصل فرمایید.

شاید دوست داشته باشید:

نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی

نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی خرگوش و ویژگی های آن : خرگوش حیوانی پستاندار است که اندامی شبیه گربه دارد ولی سریعتر حرکت می کند.خرگوش انواع مخلتفی دارد و در هر زایمان ۶ الی ۸ بچه می زایید.خرگوش می تواند با محیط اطرافش هم رنگ شود و از دید شکارچیان دور بماند.خرگوش […]

نماد بز در دفینه یابی

نماد بز در دفینه یابی بز در دفینه یابی : نماد بز در دفینه یابی مفهوم و معنایی مختلفی دارد چونکه در دوره های مختلف بز را به عنوان نماد های مختلف استفاده کرده اند(تقریبا ۱۰ هزار سال قبل از میلاد بز را اهلی کرده اند ) اما به طور کلی بز بیشتر نماد شجاعت […]

آثار و نشانه مارمولک در دفینه یابی و گنج یابی

آثار و نشانه مارمولک مارمولک به گروه بزرگی از خزندگان گفته می شود که بیش از ۵۶۰۰ گونه دارد و در بیشتر مناطق به جز مناطق قطبی این خزنده مشاهده شده است.مارمولک ها دارای دید پیشرفته ای هستند و می توانند رنگ ها را به خوبی تشخیص دهند و همچنین از حس بویایی قویی برخودار […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سه =


Call Now Button