آثار و نشانه ماهی

ماهی ها دسته ای از جانداران هستند که در آب زندگی می کنند و گونه های بسیار دارند.این جانوران دارای آبشش بوده و از آن طریق اکسیژن را جذب کنند و به فعالیت می پردازد. حرکت ماهی به وسیله باله ها بوده و به وسیله آنها در آب حرکت می کند و غذای خود را بدست می آورد.

آثار و نشانه ماهی
آثار و نشانه ماهی

آثار و نشانه ماهی در دفینه یابی و گنج یابی :

آثار و نشانه ماهی بیشتر در مناطقی دیده می شود که به منبع آبی مانند رودخانه ، رود ، دریا و دریاچه نزدیک تر هستند. این نشانه بیشتر به صورت حک شده بر روی سنگ بوده و کمتر دیده شده است که سنگی را به صورت ماهی بتراشند. حالت ماهی در تفسیر آن بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.

در بیشتر مواردی که نشانه ماهی مشاهده شده است دفینه ای وجود داشته است و شما برای یافتن گنج در این موارد باید به سمتی که ماهی به آن می نگرد حرکت کنید و میزان حرکت را می توان با اندازه گیری طول ماهی بدست آورد.برای محاسبه فاصله ابتدا اندازه ماهی را بگیرید و به ازای هر سانتی متر یک قدم بردارید تا به هدف برسید.در آنجا یا اطراف آن انباری وجود دارد که باید آن را پیدا کنید و مورد کاوش قرار دهید.البته نشانه ماهی ممکن است که به صورت های دیگر مانند : ماهی خم شده ، پیچ خورده ، چند ماهی با هم ، وجود نشانه های دیگر و غیره باشد که همه اینها در یافتن دفینه مهم می باشند و باید حتما با کارشناسان در این موارد مشورت نمایید.

نشانه ماهی در آیین مسیحیت :

به این دلیل که حضرت عیسی توانست چند هزار نفر را با ماهی سیر کند ماهی در بین مسحیان دارای جایگاه ویژه ای دارد.برخی از مورخان تعداد ماهی را 153 عدد بیان کرده اند و وجود دفینه را به نحوی به آن ربط می دهند و در صورتی این مهم است که جایی که کاوش می کنید مسیحیان در آنجا زندگی کرده باشند.برخی از مسیحیان ماهی را نماد برکت می دانند.

سایر جاهایی که آثار و نشانه ماهی شاید مشاهده شود :

در برخی از حوض ها و فواره ها نیز نماد ماهی مشاهده می شود و پس از تخریب شدن این نماد به جا مانده است. یا در برخی موارد دیگر ظرفی که در آن آب می خورده اند را به صورت ماهی ساخته اند.در برخی ساختمان های قدیمی این نماد را به کار برده اند که باید نسبت به فرهنگ آنها ابتدا توجه نمود و سپس نسبت به بررسی آن اقدام نمود.

سایر آثار و نشانه های در دفینه یابی :

شما می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و همچنین خرید انواع دستگاه فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب ، ردیاب و انواع شاقول به نمایندگی ما مراجعه فرمایید و یا با شماره 09174321775 تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here